Opis nieruchomości
Przedmiotem oferty jest ustawne M3, które jest w trakcie generalnego remontu. Koniec remontu - druga połowa września.
ZDJĘCIA W OGŁOSZENIU PRZEDSTAWIAJĄ STANDARD WYKOŃCZENIA MIESZKANIA PO ZAKOŃCZONYCH PRACACH REMONTOWYCH!
Nieruchomość składa się z dwóch nieprzechodnich pokoi, osobnej dużej kuchni z oknem, przedpokoju oraz łazienki.
Pomieszczenia będą wykończone w nowoczesnym stylu, w całym mieszkaniu zostaną wykonane gładzie, a w kuchni i łazience dodatkowo sufity podwieszane Kuchnia zostanie wyposażona w meble kuchenne wraz ze sprzętami typu lodówka, płyta gazowa czy też piekarnik, na podłodze zostaną położone kafelki. Łazienka w całości wykafelkowana, wyposażona w kabinę prysznicową. W przedpokoju na podłodze zostaną położone kafelki. nowoczesnym stylu a w pokojach panele podłogowe.
Wszystko wykończone w wysokim standardzie.
Do mieszkania przynależy duża piwnica. Budynek jest po termomodernizacji, a pod budynkiem znajduje się parking dla mieszkańców.
Mieszkanie ogrzewane nowoczesnym piecem gazowym, który odpowiada także za ciepłą wodę.
Niski czynsz administracyjny, tylko 280 zł.
W okolicy sklepy, szkoły o różnym poziomie nauczania , przystanki komunikacji miejskiej, miejsca do aktywnego spędzania czasu i do rynku bardzo blisko.
Serdecznie polecamy i zapraszamy na prezentację.
Jeśli chcesz wziąć kredyt hipoteczny, nasz doradca dysponuje ofertą wszystkich banków komercyjnych. Otrzymasz od nas tabelę z porównaniem kosztów oferty najkorzystniejszych kredytów hipotecznych oraz sprawdzisz swoją zdolność kredytową.
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.c.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.