Opis nieruchomości

NOWOCZESNE MIESZKANIE PO GENERALNYM REMONCIE – RYBNIK, UL. MORCINKA

Szukasz mieszkania, które nie wymaga żadnych nakładów finansowych? Chcesz uniknąć stresu związanego z remontem? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!
Na sprzedaż przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38m², zlokalizowane na wygodnym parterze.

CO WYRÓŻNIA TO MIESZKANIE?

Standard: Mieszkanie przeszło generalny remont. Wymieniono instalacje, położono wysokiej jakości panele oraz zadbano o nowoczesne oświetlenie.

Kuchnia: Nowoczesna zabudowa kuchenna w białym połysku wraz z nowym sprzętem AGD (płyta grzewcza, piekarnik) w cenie!

Łazienka: Nowoczesna kabina prysznicowa z czarną armaturą, która nadaje wnętrzu charakteru.

Pokoje: Jasne i ustawne, pozostają do Twojej własnej aranżacji.

LOKALIZACJA I KOSZTY:
Ulica Morcinka to świetny punkt na mapie Rybnika. W pobliżu znajdziesz wszystko, co potrzebne do wygodnego życia: sklepy, przystanki komunikacji miejskiej oraz tereny zielone. Ogromnym atutem jest bliskość Drogi Pszczyna-Racibórz oraz dojazd do miast sąsiadujących (Żor, Pszczyny, Raciborza, Wodzisławia Śląskiego).
CENA: 236 000 zł

DLACZEGO WARTO?
Kupujesz standard widoczny na zdjęciach. Nie tracisz czasu na ekipy remontowe i wybieranie płytek. Wchodzisz, wstawiasz swoje meble i mieszkasz!
To idealna propozycja dla singla, pary lub seniora ze względu na niski parter. Doskonale sprawdzi się również jako inwestycja pod wynajem – standard wykończenia gwarantuje szybkie znalezienie najemcy!
Jeśli chcesz wziąć kredyt hipoteczny, nasz doradca dysponuje ofertą wszystkich banków komercyjnych. Otrzymasz od nas tabelę z porównaniem kosztów oferty najkorzystniejszych kredytów hipotecznych oraz sprawdzisz swoją zdolność kredytową.
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.c.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.